BUTIK, "MIEJSCE, KTÓRE ZAPRASZA..."

Kołodziejczyk Design nie jest kolejnym sklepem z artykułami dekoracji wnętrz. To butik ze starannie i instynktownie wyselekcjonowanymi przedmiotami użytku codziennego, ozdobami, produktami polskich i europejskich producentów, „z duszą”, wieloletnią tradycją, nagradzanych na wielu liczących się konkursach w Polsce i na Świecie, które odpowiednio dobrane, wypełnią Twoje wnętrza wyjątkowością i pięknem.

W naszym Butiku dostępne są również designerskie produkty dla dzieci - kolorowa porcelana, oryginalne przytulanki, kocyki i poduszki...
Wszystkie produkty zaprojektowane są z myślą o dzieciach, po to, aby od najmłodszych lat obcowały w otoczeniu estetyki rozwijającej wyobraźnię.

Butik Kołodziejczyk Design - to także miejsce rozmów i dyskusji na temat designu, gdzie istnieje możliwość wykonania indywidualnego projektu, znalezienia niecodziennego spersonalizowanego upominku. Zapach olejków eterycznych, moc wrażeń estetycznych i wyjątkowa atmosfera czekają w Kołodziejczyk Design przy ulicy Gołębiej, tuż obok Synagogi Żydowskiej w Lesznie.

W NASZYM BUTIKU ZNAJDZIESZ:

DODATKOWO W OFERCIE:

DOM USZYTY DODATKAMI

Usługa szycia dodatków

Oryginalna narzuta, wyjątkowe poduszki, które istnieją jak na razie tylko w naszej wyobraźni... Wybraliśmy piękne, jakościowe tkaniny, z których możemy zaprojektować i uszyć dokładnie to, czego Państwo potrzebują. Tworzymy dekoracje szyte na miarę oczekiwań, upodobań, wyobraźni naszych Klientów, pozostające w estetyce, obowiązujących trendach i zasadach dobrego designu.

Zapraszamy na rozmowę o wnętrzu... o pięknie i o naszej wyobraźni.

UBIERAMY NA NOWO

Usługi tapicerskie

Meble są jednym z najważniejszych elementów wystroju wnętrz. Nadają im charakter, determinują przestrzeń, określają styl i funkcjonalność. Szalenie ważny jest także aspekt estetyczny. Iluż z nas ma w domu swój ulubiony fotel, bez którego nie wyobraża sobie swojego wnętrza? Fotel, który był świadkiem pięknych chwil, wyjątkowych relacji, który jest skarbnicą wspomnień? Tapicerka co prawda przedarta. Dlaczego go nie odnowić? Nie ubrać w nową szatę? Będzie tym samym „starym towarzyszem”, jednak w zupełnie nowym świeżym wydaniu... Coraz mocniej doceniana usługa tapicerowania mebli to fantastyczne rozwiązanie w przypadku mebli, które naprawdę kochamy, które są wartościowe, ale już widać „ich wiek”...

I taką usługę oferujemy Państwu w Kołodziejczyk Design.